Zaznacz stronę

Chcesz skutecznie sprzedawać ?

Rozwijasz swoje kompetencje, znasz fachową literaturę i wydawałoby się, że na temat sprzedaży wiesz już wszystko, a mimo to Twoje wyniki nie do końca Cię satysfakcjonują. Zastanawiasz się, gdzie popełniasz błąd?

Czytaj dalej

Jako sprzedawca niezmiennie przykładasz się do promowania swojego produktu i wciąż szukasz nowych pomysłów na pozyskanie klientów. Z zapałem przechodzisz kolejne szkolenia i zgłębiasz techniki sprzedażowe, by wzbudzić zainteresowanie odbiorcy i stajesz na głowie, by Twój klient nie przeszedł do konkurencji.

Rozwijasz swoje kompetencje, znasz fachową literaturę i wydawałoby się, że na temat sprzedaży wiesz już wszystko, a mimo to Twoje wyniki nie do końca Cię satysfakcjonują. Zastanawiasz się, gdzie popełniasz błąd? To proste – do skutecznej sprzedaży niezbędne jest rozpoznanie osobistych pobudek klienta, które są decydującym czynnikiem w procesie zakupowym.

Wiedząc, kim jest Twój klient, jakie są jego motywy i odporność zakupowa, o wiele łatwiej będzie Ci dopasować skuteczną technikę sprzedaży. A jak zdobyć tę wiedzę? Kluczem jest tak zwana analiza biostrukturalna.

Jak wynika z badań opartych na genetyce, aktywność konkretnych obszarów mózgu bezpośrednio wpływa na nasze zachowanie, kształtując nasze kluczowe cechy. Sęk w tym, aby te obszary poprawnie zidentyfikować – z chęcią podpowiemy Ci, jak to zrobić.

 

Newsletter

Znajdź szkolenie dla siebie

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Płatności

Nr Konta: 16 1020 1664 0000 3002 0474 7251
Nr Konta EURO: 47 1020 2401 0000 0202 0513 0820

Obserwuj Mnie

Masz pytanie? Zapytaj o termin szkolenia

Zgoda na kontakt