Zaznacz stronę

Zarządzasz zespołem, jesteś Liderem?

Wiedza na temat funkcjonowania mózgu pozwoli Ci zrozumieć, jak myśli Twój pracownik, dlaczego reaguje w taki, a nie inny sposób i w jakich zadaniach sprawdzi się najlepiej.

Czytaj dalej

Może być też tak, że pełnisz rolę menadżera kilku – lub kilkunastoosobowego zespołu, co zawsze jest nie lada wyzwaniem. Choć organizujesz liczne spotkania i wprowadzasz pomocne narzędzia, nadal masz wrażenie, że Twój zespół nie jest w 100% zaangażowany w pełnienie swoich obowiązków. Powodów może być wiele: brak motywacji, niewystarczające zadowolenie z pracy, konflikt między pracownikami lub wręcz przeciwnie – atmosfera, która sprzyja zacieśnianiu towarzyskich więzi, ale nie przekłada się na wyniki.

W obliczu takich problemów coraz więcej wątpliwości przysparza proces rekrutacji nowych pracowników, nie wiesz bowiem, czym kierować się przy ich wyborze, by się nie zawieść. Całe szczęście istnieje sposób na to, by zawczasu rozpoznać, jakim typem człowieka jest członek Twojego zespołu, jakie cechy u niego dominują, co go motywuje, a co zniechęca. Wiedza na temat funkcjonowania mózgu pozwoli Ci zrozumieć, jak myśli Twój pracownik, dlaczego reaguje w taki, a nie inny sposób i w jakich zadaniach sprawdzi się najlepiej.

Newsletter

Znajdź szkolenie dla siebie

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Płatności

Nr Konta: 16 1020 1664 0000 3002 0474 7251
Nr Konta EURO: 47 1020 2401 0000 0202 0513 0820

Obserwuj Mnie

Masz pytanie? Zapytaj o termin szkolenia

Zgoda na kontakt