Zaznacz stronę

Prowadzisz biznes Beauty?

 

Jak sprzedawać więcej usług, produktów, jak zjednać sobie klientów, jak efektywniej zarządzać w branży Beauty?

Czytaj dalej

Dlaczego niektórzy klienci chcą spokojnie poleżeć podczas zabiegu nie rozmawiając, inni koniecznie chcą opowiedzieć całą historię swojego życia, jedni kupują dodatkowo usługi, inni muszą się zastanowić i nie podejmują „tu i teraz decyzji”, jak nie przekroczyć tych granic i dotrzeć odpowiednio do klienta, tak, żeby zawsze czuł się u Ciebie w gabinecie dobrze, kupował to co chcesz, żeby kupił i lojalnie wracał?

Tak, wiele zależy od Twojego personelu, ale on też bardzo się różni – jak poradzić sobie w takich sytuacjach? Jak doskonale dobrać personel, jak rozpoznać biostrukturę swoją, personelu i klienta? Jak więcej sprzedawać usług, produktów, jak zjednać sobie klientów, jak efektywniej zarządzać w branży Beauty? Jak mówić językiem personelu, językiem klienta? Zapraszam na szkolenie ze Structogramu przygotowanego specjalnie pod branżę BEAUTY – Twoje relacje z personelem, klientami, wyniki finansowe z pewnością poszybują w górę 😊 Twój biznes nabierze innego wymiaru, wyjątkowości i będzie znacznie odróżniał się od konkurencji.

 

Newsletter

Znajdź szkolenie dla siebie

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Płatności

Nr Konta: 16 1020 1664 0000 3002 0474 7251
Nr Konta EURO: 47 1020 2401 0000 0202 0513 0820

Obserwuj Mnie

Masz pytanie? Zapytaj o termin szkolenia

Zgoda na kontakt